İyi bir tatil için vazgeçilmez duraklardan olan ekonomik villalar, her kesimden insanların uğrak noktası oluyor. Kış boyunca üstünüzde biriken stresi ve yorgunluğu atmak için birebir olan ekonomik villalar, yeni sezona enerjik başlamanızı sağlayacaktır. İnsanların çoğu önceleri tatil yeri olarak otelleri seçmekteydiler. Ama artık villaların yaygınlaşmasıyla beraber, tatil sektörüne yeni bir bakış açısı girmiştir.

Konforlu konaklamanın adresi olan ekonomik villalar, sakin ve huzurlu bir tatil için aranan merkezlerden biridir. Kişisel hayatına biraz daha dikkat eden misafirler için tercih edilen bu yerler, otel gibi kalabalık merkezlerden uzak kalmak isteyenler tarafından seçiliyor. Oteller yinede çok fazla rağbet görse de kendinizi evinizde hissetmeniz için yetersiz kalmaktadır. Ekonomik villalarda, otellerde olan ne varsa bulunuyor. Hatta bir tık fazlası diyebiliriz. Özellikle otellerdeki havuzun herkes tarafından kullanılması, titiz insanlar için eksi bir puan oluyor. Ekonomik villalarda her gün mekânınızın ve havuzun temizlenmesi daha sağlıklı bir ortam sağlıyor.

Ekonomik Villa Fiyatları

Ekonomik villa fiyatları oldukça geniş yelpazede tutulmakta olup, dileyen müşterilerimiz farklı konseptteki yerleri seçebilirler. Ülkemizin birçok alanında bulunan bu yapılar, sizi rahat ettirmek için büyük bir gayret göstermektedir. Gerek evin ihtiyaçları gerekse evinizi her gün temizlemeye gelen ekipler sayesinde mutlu bir tatil geçirerek eve dönmeniz garanti oluyor. Otellere vereceğiniz binlerce lira, yine de tek odalı bir yerde kalmanıza engel değildir. Üstelik iki, üç kişi yapmak istediğiniz tatil için bu fiyat giderek katlanmaktadır. Fakat ekonomik villalarda kalabalık aileler ve arkadaşlar için bile geniş odalar bulunmaktadır.

İki yatak odası, iki banyo, iki tuvalet, temiz çarşaflar ve aileniz için mangal yeri bulunması bu yeri vazgeçilmez kılıyor. Mahremiyetinizi tam anlamıyla koruyacak ekonomik villalar, etrafı kapalı olup, doğayla iç içe bir tatil geçirmenizi sağlar. Dilerseniz yüksek konumlardaki villaları tercih ederek, deniz manzarasını ve temiz havayı içinize çekebilirsiniz. En popüler turistik alanlardan birini seçerek, tatilinizi unutulmaz yapabilirsiniz.

Deniz Manzaralı Ekonomik Villa

Deniz manzaralı ekonomik villaları seçerek, gece denizin dalgalarını hissederek, o serin ve temiz havayı koklayabilirsiniz. Tüm beklentilerinizi karşılayacak olan bu villalar, kalabalık aileler, yeni evli çiftler ya da muhafazakâr aileler için biçilmiş kaftandır. Jakuzi, çift kişilik yatak, süit yatak odası, gibi yerlerin yanı sıra mutfak araç gereçlerinden tutun, elbise dolabı, TV gibi çeşitli eşyalar bulunmaktadır. Ayrıca beyaz eşya konusunda da tam donanımlı olan ekonomik villalar ile bavulunuzda fazla eşya getirmenize gerek duymayacaksınız.

Konforlu oturma grupları, yemek masaları ve çeşitli elektronik ihtiyaçlarınıza çözüm olacak eşyalar bulunmaktadır. Sınırsız internet, deniz manzarası, tam güvenlik, ütü, mikrodalga gibi ufak ev eşyaları da hizmetinizde olacaktır. Akşamların vazgeçilmezi olan sohbetlerinizi ise ekonomik villanın terasında yapabilir ve çayınızı içebilirsiniz. Plaja oldukça yakın olan villalar, restoranda da gıda ihtiyacınızı gidermenizi sağlayacaktır. Siz de ihtiyacınıza uygun ekonomik villa kiralamak ve tarih hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Başa