Uzun yıllardır villa sektöründe çalışan firmamız, Türkiye’nin en güzel tatil köylerinde bulunan evleri karşınıza çıkarıyor. Çeşit çeşit renk renk villalar ile tatilcilere yeni fırsatlar doğuyor. Sürekli aynı yerlere gitmekten bıkanlar ve tatilden zevk alamayanlar için tavsiye edeceğimiz bu yerler, sizi büyüleyecektir. Binlerce lira verdiğiniz otellerde yeterince rahat olamıyor musunuz? Ya da kalabalıkta huzuru bulamıyor musunuz?

O halde kiralık villa seçeneklerine göz atmalısınız. Binlerce liralık otellerden daha uygun olan ve sadece şahsa özel kiralanan bu evlerden ayrılmak istemeyeceksiniz. 7/24 temizlenen ve hizmetinize sunulan villalarda her şey size özel olacak. İster yeni evli çift olun, ister çalışmaktan yorulan bir aile, her kişiye uygun villa seçenekleri sizleri bekliyor. 4, 6, 8 ve daha fazla kişiler için de çeşitli villa modellerimiz mevcuttur. Lüks tatil ihtiyacınıza göre oluşturulmuş ve dekore edilmiş bu yerlerde istediğinizden fazlasını bulacaksınız.

Kiralık Villa Çeşitleri

Her aileye özel avantajlarla sunulan villalar, ihtiyacınıza uygun olarak web sitemizde sıralanmıştır. Bunları detaylıca inceleyerek, size uygun olanı bulabilirsiniz. Beyaz eşyadan oturma gruplarına kadar dayalı döşeli olarak kiralanabilen tüm evlerimiz, son teknoloji ürünüdür. Şehir hayatından bunalanlar ve bir nebze olsun rahatlamak isteyenler ilk tercih olarak kiralık villa seçeneklerine bakmaktadırlar. Bu villaların özellikleri saymakla bitmez. Öncelikle doğayla baş başa olacağınız için sakin ve huzurlu günler sizi bekliyor olacak.

Bunun yanında sınırsız internetten özel havuza kadar, canınızın sıkılmasını engelleyecek her şeyi burada bulabilirsiniz. Özel balkon ve terası sayesinde akşamsefası daha güzel geçecek. Otellerde onlarca kişinin kullandığı havuzlar, sizi rahatsız ediyorsa kendinize ait havuzunu dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bu havuzlar, özel mekanizmalar ile ısıtılarak dilediğiniz sıcaklığa getirilmektedir. Unutulmaz bir yaz için hazırlanmaya başlamalısınız. Lüks tatil ihtiyacınıza cevap veren firmamıza her türlü soru ve görüşlerinizi sorabilirsiniz.

Kiralık Villa Fiyatları

Deniz ve doğa manzaralı kiralık villalar ile yaz tatilinizi doyasıya yaşayabilirsiniz. Özel ışıklandırmalı bahçesi ve havuzuyla her anınızı hissederek yaşayabilirsiniz. Firmamız, villa fiyatlarını piyasa şartları altında en uygun fiyata sunmaktadır. Kazançtan çok müşterilerinizi düşünen bir firma olarak, kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmaktayız. Tüm sorunlarınıza pratik çözümler bulmak ve tatilinizi en verimli şekilde yaşatmak için uğraşmaktayız. Rahatlığı ve huzuru özlemiş müşterilerimiz için özel olarak tavsiye ettiğimiz villaları inceleyerek, içinize sinen bir tatil geçirebilirsiniz. Hayal ettiğinizden fazlasını vaat eden evlerimiz, sıkılanlar için oyun konsolu gibi imkânlardan faydalanabilir. Ya da sahil gezisi ve doğa yürüyüşlerine çıkarak, enerji depolayabilirler. Kiralık villa temizliği konusunda son derece hassas davranan firmamız, insan sağlığına büyük önem verir. Yüksek sıcaklıklarda yıkanan çarşaf ve yastıklar, en ufak mikroba karşı arındırılmış bir şekilde sizlere teslim edilir. Siz de bu fırsatlardan tam zamanında yararlanmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Başa