1995 yılında Zirve emlak ve inşaat olarak kurulan firmamız gayrimenkul hizmeti veren kurumsal ve kaliteli bir danışmanlık şirketi olarak yoluna devam etmektedir. Hizmet vermiş olduğumuz bölgelerde villaların kiralanması için gerekli olan tüm işlemleri gerçekleştiriyoruz. Antalya'nın en güzel ilçelerinden birisi olan Kalkan'da yer alan çok sayıda villa inşaatımız bulunmaktadır. Çok modern bir taş işçiliğine sahip olan Çırağan Villaları da bizim eserimizdir. Kaliteli ve güzel bir tatil yapmak isteyenlerin en iyi alternatifi olmaktan da gurur duyuyoruz. Farklı özelliklere sahip ve güzel tasarımlara sahip olan villalarda tatil yapma imkanı sunuyoruz.

Tatil amaçlı olarak kiralık villa isteklerinizi karşılamak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Kalabalık ailelere özel ya da balayı çiftlerine özel çok sayıda farklı villa seçenekleri bulunmaktadır. Turizm mantığının ön planda tutan firmamız unutulmaz tatil geçirmek isteyenler için cazip fiyat teklifleri sunmaktadır. Tüm bu hizmetlerden kolayca yararlanmanız için 7/24 hizmet veren profesyonel ekibimiz bulunmaktadır. 

VİLLA KİRALAMA HİZMETİ 

Konforlu, özel ve güvenli bir tatil deneyimi kazanmak için kiralık villalarda tatil yapmak çok güzel bir alternatif olmaktadır. Günümüz çalışma şartlarının son derece zor ve ağır olması herkesin güzel bir tatili hak etmesi anlamına gelmektedir. Otel ya da apartların sıkıcı, dar ve kasvetli odalarında kalmak yerine geniş villalarda tatil yapmak çok daha eğlenceli olmaktadır. 24 yıllık tecrübeye sahip olan firmamızdan güvenli olarak villa kiralama hizmeti alabilirsiniz. Özel olarak seçilmiş olan villalarda istek ve beklentilerinize en uygun tatil seçeneğini bulabilirsiniz. 

VİLLA KATEGORİLERİ 

Balayı villaları, geniş aileler için villalar, deniz manzaralı villalar, denize sıfır villalar, muhafazakar villalar, çocuk havuzlu villalar ve lüks villalar villa kiralama hizmeti kategorisinde yer almaktadır. Kusursuz bir şekilde villa kiralama hizmetlerinden yararlanmak işçin doğru adreste olduğunuza emin olabilirsiniz.

RISUS HOLIDAY VILLAS

ADRES: Kalkan Mahallesi Yayla Caddesi No 52/3 Kaş /Antalya

V.D KAŞ VERGİ NO: 1090362748